na pohovor

Poradňa pre pohovory a kariéru

Mať dobrú prácu, ktorá prináša naplnenie našich ambícií a finančné zabezpečenie zároveň, je snom každého z nás. Popri dobre fungujúcej rodine a zdravých deťoch je úspech v práci jedným z cieľov, ktorý chceme dosiahnuť bez ohľadu na pohlavie a vek. Zásadným predpokladom k získaniu našej vytúženej pracovnej pozície býva často osobný pracovný pohovor. Práve na ňom môžeme veľa pokaziť, ale i naopak veľa získať.

Čítať ďalej:

Konečne ste objavili pracovnú ponuku vhodnú pre vás a chcete urobiť maximum pre získanie svojho vysnívaného povolania? Ako postupovať?

Dá sa na pohovor do zamestnania vôbec pripraviť? Určite áno. Zásadou je nepodceniť vypracovanie životopisu spolu s motivačným listom a pracovný pohovor si doma premyslieť a natrénovať.

 

Čítať ďalej:

Ako uchádzač o zamestnanie musíte zvládnuť radu rôznych nástrah. Musíte, ak chcete uspieť. Mnohé z nich prichádzajú zo strany Vašeho potencionálneho zamestnávateľa, iné práve od Vás.

Nasledujúce tipy rozhodne neberte na ľahkú váhu a pokúste sa im venovať dostatočnú pozornosť. Skrýva sa v nich kľúč k vašej vysnenej pracovnej pozícii.

Čítať ďalej:

Chystáte sa na svoj prvý pracovný pohovor? Zabudli ste aké otázky sa Vás pýtali na poslednom pohovore? Prinášame Vám súhrn najčastejších otázok, ktoré Vám môžu byť položené na pracovnom pohovore.

Pravdepodobne sa stretnete len so zlomkom z nich, no je dobré ich poznať. Môžu Vám pomôcť s dôslednou prípravou.

Buďte o krok vpred pred personalistom, ktorý vedie pohovor a prekvapte ho odpoveďou na ktorú ešte nepoložil otázku.

Čítať ďalej:

Pre viac informácií: 0948 129 925

info@napohovor.sk

napohovor info

Vyrobené © 2013 - 2022 |